Ľahkoatletický trojboj

trojbojDňa 18.6.2015 sa náš športový areál zaplnil deťmi zo školského klubu, ich rodičmi či inými rodinnými príslušníkmi. Dôvodom bol  trojboj, na ktorý sa deti veľmi tešili. Celý  deň po chodbách pobehovalo množstvo športovcov – krásnym dresom skutočne nik nemohol odolať.

Ako to už na všetkých súťažiach chodí, víťazi sú odmenení medailami. A ani u nás to nebolo inak. Tí najúspešnejší – deti aj rodičia z každej kategórie  – si v jednotlivých športových disciplínach odnášali tradičné ocenenia – bronzovú, striebornú a zlatú medailu.

Medzi toľkými deťmi si prišli na svoje aj nešportovci. Pani vychovávateľka Mgr. M. Kozáková si  s radosťou s deťmi  zatancovala Zumbu. A že je skvelá cvičiteľka, to si určite všimli všetci prítomní! Bolo to super! Poďakovanie patrí aj ostatným p. vychovávateľkám, ktoré celú akciu pripravovali a zrealizovali.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník a na krásne výkony našich malých športovcov. Každoročne sa tešíme, že naši žiaci sú športom nadšení, pohybové aktivity im nerobia žiadne problémy a že v našej škole rastie krásna a zdravá mladá generácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>