Humenská žiacka šachová liga 2015

sachHumenská žiacka šachová liga je súťaž jednotlivcov jednotlivých základných škôl a 1. stupňa osemročných gymnázií z okresu Humenné. Usporiadateľom súťaže je šachový klub Šachy REINTER, n. o.  Celá súťaž sa skladá z dvoch etáp. Prvá etapa prebehla  v 27. mája 2015 práve v našej škole. Veď sme sa aj patrične pripravili, a to nielen krásnymi priestormi, ale aj kvalitnými šachovými hráčmi. Postúpili sme do druhej etapy  – ako inak smajlik – a tak sme sa zaradili medzi  šesť najlepších škôl.

A tu sme to opäť zvládli perfektne. Osem našich žiakov neúnavne zabojovalo a získali sme krásne 3. miesto. A to pri poriadne silnej konkurencii! Ste zvedaví na našich šachových kráľov? Sú to Richard Gerboc, Damián Pacola, Ján Halagan, Matej Babinský, Mária Jakubová, Adrián Turík, Pavol Medvec a Matúš Adamec.

Teší nás, že aj naši žiaci sa zapájajú do tejto športovej súťaže a tým si rozvíjajú svoje šachové schopnosti, myslenie, pozornosť a sústredenie.

Ešte raz blahoželáme a tešíme sa na šachové úspechy aj v budúcom školskom roku.

Fotogaléria

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>