Návšteva detí zo Súkromnej materskej školy PROALERGO

slnko

           V jedno slnečné jesenné popoludnie rozvoniavalo v ŠKD ovocie a zelenina. To si deti z 2. ročníka pozvali na návštevu deti zo Súkromnej materskej školy PROALERGO. V školských kluboch sa realizovali tvorivé dielne, kde deti využívali rozličné výtvarné a pracovné techniky. Školáci, ale aj škôlkari boli veľmi tvoriví. Taktiež sme sa rozprávali o rôznych druhoch ovocia a zeleniny i o tom, že vitamíny sú pre naše telo prospešné. Na záver sme si sľúbili, že sa ešte určite stretneme a zasa niečo nové vymyslíme. Deti mali radosť aj z pestrej ochutnávky, keďže na stoloch rozvoniavali chutné ovocné a zeleninové šaláty.jablko

 

Vychovávateľky ŠKD

Fotogaléria

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>