Tekvicové jašenie

         23. 10. 2014 sa v našej škole konalo tekvicové jašenie. Nebolo to však hocijaké „tekvicovanie“! Ale priam rodinné! Triedy a chodby sa postupne zapĺňali rodičmi, starými rodičmi či súrodencami. A každý si pod pazuchou hrdo niesol svoju tekvičku. Veselé Švermovčatá s rozžiarenými úsmevmi vítali svojich príbuzných a s obrovskou nedočkavosťou ich súrili k začatiu spoločnej premeny zeleniny na neobyčajné vycerené čudá. A tak sa stalo, že v jednotlivých oddeleniach ŠKD mali deti, vychovávateľky i rodičia plné ruky tvorivej práce. Fantázia pracovala na plné obrátky  a oplatilo sa. Vyrezávanie tekvíc sa stalo zábavou a z tekvičiek  postupne vznikali veselé strašidielka.        Výsledkom nielen spoločnej práce, ale aj príjemne stráveného popoludnia boli výstavky, ktoré zaujali nielen tých najmenších.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým rodičom a rodinným známym, ktorí si v strede týždňa našli čas, spomalili zo svojho pracovného tempa a venovali túto nádhernú spoločnú chvíľku svojim deťom a škole. Aj takýmto gestom, milí rodičia, dávate najavo, že vám záleží na vašich ratolestiach a našich dobrých vzájomných vzťahoch.

tekvica
Vychovávateľky ŠKD

Fotogaléria

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>