5.C na DOD v HNTV

V piatok 7.júna sa naši žiaci z 5.C zúčastnili exkurzie v Humenskej TV v rámci Dňa otvorených dverí.

Po príchode do budovy HNTV nás privítali milé moderátorky, ktoré nás sprevádzali po jednotlivých štúdiách. Zvedavým piatakom trpezlivo odpovedali na všetky otázky.

Pán kameraman ukázal žiakom svoju prácu s kamerou, modernú PC techniku pri zázname zvuku a videa, pričom nezabudol ani na ich spracovanie pomocou moderných programov.

Každý žiak si mohol vyskúšať moderovanie priamo v štúdiu, čítať z čítačky a pozrieť sa na záznam z moderovania. Pri odchode každý žiak dostal na pamiatku pexeso.

Deň otvorených dverí bol veľmi zaujímavý a za stretnutie všetkým zúčastneným pekne ďakujeme.