ABC ENGLISH

Naši šikovní piataci nám opäť aj tohto roku dokázali, že English is easy.

 

V utorok  21. 5. 2019 sa zúčastnili súťaže v anglickom jazyku ABC ENGLISH. Vyzbrojení skvelými vedomosťami sa smelo popasovali s rôznymi zábavnými aktivitami a precvičili si svoje jazykové zručnosti z čítania s porozumením v texte Margina móda, v osemsmerovke hľadali slovné spojenia s každodennými aktivitami, lúštili zašifrované názvy zvieratiek a hľadali skryté obrázky v obraze. Vôbec sa nenudili. Všetky však naši piataci ľahko zvládli s úsmevom na tvári, keďže angličtina je pre nich ako sladká čerešnička na torte.  Prežili veselé popoludnie plné smiechu, zábavy a radosti z učenia sa. Celoročné drilovanie anglických slovíčok  a gramatiky sa im teda vyplatilo. Za svoju šikovnosť získali skvelé vecné ceny.

 

1. miesto 5. B – M. Dlužaninová, B. Porvažníková, S. Onufer

2. miesto 5. A – A. Babinčáková, S. Ďurašková, Z. Židziková, J. Čopák

3. miesto 5. C – S. Kovaľová, J. Duchová, S. Jalčáková, A. M. Ovčačíková

 

 

Výhercom srdečne blahoželáme, pani učiteľke Porvažníkovej ďakujeme za prípravu súťaže a budúci rok sa už tešíme na ďalších šikovných piatakov.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Kráľovná na Dunaji
budpest
2. a 3. októbra 2019 naši siedmaci a ôsmaci navštívili počas dejepisnej exkurzie hlavné a zároveň najväčšie mesto Maďarska.
Plavecký výcvik 6.roč.
plav
Plavecký výcvik pre žiakov 6. ročníka sa konal v dňoch 24.9. – 4.10.2019 v rozsahu 16 hodín v humenskej plavárni.
Fotogaléria