Adventný kalendár

Advent je čarovným obdobím príchodu najkrajších sviatkov v roku – Vianoc. Radosť zo začiatku predvianočného obdobia si deti zo Školského klubu detí našej školy spolu s vychovávateľmi nesmeli nechať ujsť, a preto si popoludnie 29. 11. 2019 spríjemnili tvorbou vlastných adventných kalendárov.

Nadšenie a túžba sa na ich tvárach odrážali širokými úsmevmi a pocitom spokojnosti z vlastnej práce.  Nádhernými výrobkami si nakoniec vyzdobili priestory tried. A naša škola už začala dýchať vianočne…