Basketbalová radosť

Tak ako október už tradične patrí vybíjanej, november bude patriť basketbalu. Tento rok sme prvýkrát usporiadali basketbalový turnaj pre žiačky 7.-9.ročníka.

Počiatočný strach z neúspechu nahradila radosť z prvých získaných bodov. I keď si dievčatá neboli isté svojimi športovými zručnosťami, nevzdali sa, a statočne bojovali. Spočiatku si všetky triedy daného ročníka zmerali sily navzájom. V záverečnom stretnutí sa postavili proti sebe už len ročníkoví víťazi.

Nechýbala bojovnosť, spontánna radosť či prejav nespokojnosti. No víťazom mohla byť iba jedna trieda. A v tomto nultom ročníku sa ňou stala 8.C. Srdečne blahoželáme a želáme veľa chuti do ďalšieho športovania.