Beseda o lesníctve

Dňa 24.1.2018 sa v rámci oddelení ŠKD uskutočnila beseda o lesníctve. Prostredníctvom interaktívnej prezentácie, ktorú žiakom predniesla vychovávateľka príslušného oddelenia, sa žiaci ponorili do tajov vzniku lesného spoločenstva rastlín a krásy povolania lesníka. Celý zážitok umocňovali videá, v ktorom žiaci vnímali zvuky lesa i vzájomné vzťahy medzi lesnými živočíchmi. Nakoniec svoje  vedomosti žiaci odprezentovali vo forme krásnych obrázkov, ktoré zdobia triedy i chodby našej školy.