Beseda o šťastí

Čo je šťastie?

 

Na túto tému diskutovali žiaci Základnej školy Jána Švermu v Humennom pri príležitosti Medzinárodného dňa šťastia v piatok, 13. apríla.  Do besedy s názvom ,,Čo pre mňa znamená šťastie“ sa zapojili žiaci 2. stupňa a účastníkov potešili svojím spevom, výtvarnými, literárnymi a divadelnými dielami. Vytvorili tak príjemnú atmosféru, pri ktorej  poukázali na dôležitosť rodiny, zdravia, priateľstva, vzdelania či každodenných okamihov v našom živote. Žiaci boli za svoje úsilie, úprimnosť, ako aj odvahu podeliť sa s nami o kúsok seba odmenení peknými cenami a usmievavým medovníkom J. Všetkým zúčastneným úprimne ďakujeme! Naše ďakujem patrí aj našim kuchárkam, ktoré nám pripravili sladké občerstvenie.

 

A na záver?

 

Nezabúdajte, že každou minútou vášho hnevu strácate 60 sekúnd šťastia. (Ralph Waldo Emerson)

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria