Beseda o šťastí

Čo je šťastie?

 

Na túto tému diskutovali žiaci Základnej školy Jána Švermu v Humennom pri príležitosti Medzinárodného dňa šťastia v piatok, 13. apríla.  Do besedy s názvom ,,Čo pre mňa znamená šťastie“ sa zapojili žiaci 2. stupňa a účastníkov potešili svojím spevom, výtvarnými, literárnymi a divadelnými dielami. Vytvorili tak príjemnú atmosféru, pri ktorej  poukázali na dôležitosť rodiny, zdravia, priateľstva, vzdelania či každodenných okamihov v našom živote. Žiaci boli za svoje úsilie, úprimnosť, ako aj odvahu podeliť sa s nami o kúsok seba odmenení peknými cenami a usmievavým medovníkom J. Všetkým zúčastneným úprimne ďakujeme! Naše ďakujem patrí aj našim kuchárkam, ktoré nám pripravili sladké občerstvenie.

 

A na záver?

 

Nezabúdajte, že každou minútou vášho hnevu strácate 60 sekúnd šťastia. (Ralph Waldo Emerson)

 

Fotogaléria

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria