Beseda o šťastí

Čo je šťastie?

 

Na túto tému diskutovali žiaci Základnej školy Jána Švermu v Humennom pri príležitosti Medzinárodného dňa šťastia v piatok, 13. apríla.  Do besedy s názvom ,,Čo pre mňa znamená šťastie“ sa zapojili žiaci 2. stupňa a účastníkov potešili svojím spevom, výtvarnými, literárnymi a divadelnými dielami. Vytvorili tak príjemnú atmosféru, pri ktorej  poukázali na dôležitosť rodiny, zdravia, priateľstva, vzdelania či každodenných okamihov v našom živote. Žiaci boli za svoje úsilie, úprimnosť, ako aj odvahu podeliť sa s nami o kúsok seba odmenení peknými cenami a usmievavým medovníkom J. Všetkým zúčastneným úprimne ďakujeme! Naše ďakujem patrí aj našim kuchárkam, ktoré nám pripravili sladké občerstvenie.

 

A na záver?

 

Nezabúdajte, že každou minútou vášho hnevu strácate 60 sekúnd šťastia. (Ralph Waldo Emerson)

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Škola v prírode
svp_foto
Hotel Tulipán v Tatranskej Lomnici sa v dňoch 13.5. - 17.5.2019 stal na týždeň naším „domovom“.
Exkurzia z techniky v CEPT.
cept_foto
Dňa 2.5.2019 sa žiaci 7.C triedy zúčastnili na exkurzii v Centre edukácie a popularizácie techniky (CEPT) na Fakulte humanitných a prírodných vied PU v Prešove.
Fotogaléria