Besiedka ku Dňu matiek

denm,,Nevedia prečo, no veľmi im to treba a možno ešte viacej ako chleba, aby im v duši pusto nebolo, aby ich mali radi okolo…“  

Týmito slovami básnika Milana Rúfusa  v mesiaci máj začala besiedka venovaná mamám a starým mamám pri príležitosti ich sviatku. Tú si pripravili pre svoje mamy a babky žiaci III. C triedy pod vedením triednej učiteľky Mgr. Adriany Bačišinovej. Na vystúpenie sa tešili nielen žiaci, ktorí sa poctivo pripravovali, ale aj ich rodinní príslušníci. Besiedka sa naozaj vydarila, o čom svedčí aj nejedna slzička, ktorá sa sem-tam blysla v očiach prítomných. Veľká vďaka patrí aj našim kuchárkam, ktoré pre všetkých pripravili chutné pohostenie.

Žiaci v závere obdarovali svoje mamičky a babičky veľkým bozkom, objatím,  ružou z papiera a slovami: ,,Mami, babi, ďakujem za všetko a veľmi vás ľúbim… “ Podujatiami, akým bola aj spomínaná besiedka, napĺňame odkaz, aby škola bola nielen miestom  vzdelávania, ale aj výchovou k ľudskosti.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Fotogaléria