Branno – športová súťaž

Dňa 20. októbra sa uskutočnil  už  18. ročník  športovo-brannej a vedomostnej súťaže žiakov humenských základných škôl. Súťaž už tradične organizuje Mestský úrad v Humennom spolu s Oblastným výborom  Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Humennom.  Naše družstvo  v zložení: Nina Čerevková z 9.A , Sofia Cenknerová z 9.B, Damián Hudák zo 7.A, Jakub Kokorďák z 9.A a Martin Butala z 9.B,  získalo cenné 1. miesto.

 

Šikovnému družstvu blahoželáme a pánovi učiteľovi Čerevkovi  patrí poďakovanie za jeho prípravu.

 

Srdečne blahoželáme !!!

 

IMG_8940

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria