Branno – športová súťaž

Dňa 20. októbra sa uskutočnil  už  18. ročník  športovo-brannej a vedomostnej súťaže žiakov humenských základných škôl. Súťaž už tradične organizuje Mestský úrad v Humennom spolu s Oblastným výborom  Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Humennom.  Naše družstvo  v zložení: Nina Čerevková z 9.A , Sofia Cenknerová z 9.B, Damián Hudák zo 7.A, Jakub Kokorďák z 9.A a Martin Butala z 9.B,  získalo cenné 1. miesto.

 

Šikovnému družstvu blahoželáme a pánovi učiteľovi Čerevkovi  patrí poďakovanie za jeho prípravu.

 

Srdečne blahoželáme !!!

 

IMG_8940

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria