Buď videný

Školský klub detí každoročne dbá o bezpečnosť svojich detí a tento rok samozrejme nebol výnimkou. Preto sa streda 28.11.2018 niesla v znamení hesla- Cesta nie je ihrisko s podtitulom Buď videný. Prostredníctvom interaktívnych hier, videí, piesní a knižných publikácií sa deti naučili základné pravidlá bezpečnosti na ceste, dôležitosť používania reflexných prvkov a funkcie dopravných značení. Pomyselnou čerešničkou na torte bola skupinová práca detí pri vytváraní kreatívnych plagátov, ktoré zdobia priestory školy a pripomínajú deťom, že ľudský život má veľkú cenu a treba ho nepretržite chrániť.