Cezpoľný beh

Krásne októbrové počasie aj tento rok prialo našim bežeckým talentom počas okresného kola v cezpoľnom behu. V mestskom parku to vrelo napätím, veď 11 dievčenských  a 16 chlapčenských družstiev predstavovalo silnú konkurenciu. Naši bežci bojovali zo všetkých síl a snaha sa vyplatila. Spomedzi všetkých humenských i dedinských škôl sa naše dievčatá umiestnili na úžasnom 3. mieste (Sofia Fejková 8.A, Emma Gavaľová 8.A, Anna Mária Ufnárová 8.C) a  chalani obsadili tiež krásne 4. miesto (Timotej Jakubov 9.C,  Alex Chromý 9.C, Viktor Židzik 8.A).

Všetkým športovým talentom srdečne blahoželáme a prajeme ešte mnoho ďalších úspechov.