Chutne a zdravo

Aj tak by sa dala nazvať naša jesenná exkurzia v ovocných sadoch v Sedliskách.

 

Príjemné slnečné dni nám tohto roku konečne dovolili  poprechádzať sa pomedzi ovocné stromy… Pán Vagaský nám popri tom veľmi zaujímavo a ochotne  porozprával o tom, akú starostlivosť taký sad potrebuje. Dozvedeli sme sa, že nie všetko ovocie, ktoré kupujeme v hypermarketoch, je pre človeka zdravé, hoci je naoko pekné.  To naše „sedliskové“, ktoré máme pravidelne i v našej školskej jedálni, nie je iba zdravšie, no jednoznačne sme usúdili, že je i chutnejšie … Veď pozerajte sami … (FOTO v galérii)

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Exkurzia – BUKÓZA HOLDING
bukoza
K významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku ako aj exportérom výrobkov v európskom meradle patrí skupina spoločností BUKÓZA HOLDING,
Medzinár. deň šk. knižníc
kniznice_foto
Medzinárodný deň školských knižníc (International School Library Day) prvý raz vyhlásila Dr. Blanche Woolls,
Fotogaléria