Dej. olympiáda – šk. kolo

Nadupaní vedomosťami a posilnení cukrom  – pomikulášska nálada – sa naši prívrženci histórie 7. decembra pustili do riešenia dejepisných testov. Aj tento rok sme mali početné obsadenie v rámci jednotlivých ročníkov. Zmerať sily v regionálnych, národných i svetových dejinách si prišli šiestaci, siedmaci, ôsmaci i deviataci. Otázky poriadne prevetrali priečinky s názvom „História“ a niektoré odpovede si vyžadovali maximálne sústredenie. Napriek množstvu i náročnosti učiva to žiaci zvládli veľmi pekne.

Na popredných miestach sa umiestnili títo žiaci:

kategória C:

1. miesto Miroslava Ondrejová

2. miesto Vladimír Pančišin

kategória D:

1. miesto Michal Židzik

2. miesto Emma Lukáčová

3.miesto Ľubomíra Galandová

kategória E:

1. miesto Stela Turiková

2. miesto Matúš Sudzina

kategória F:

1. miesto Matej Babinský

2. miesto Nina Mindová

3. miesto Laura Pľuchtová, Daniel Ivanič

Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa síl i trpezlivosti do ďalšieho učenia!