Dej. olympiáda – šk. kolo

Nadupaní vedomosťami a posilnení cukrom  – pomikulášska nálada – sa naši prívrženci histórie 7. decembra pustili do riešenia dejepisných testov. Aj tento rok sme mali početné obsadenie v rámci jednotlivých ročníkov. Zmerať sily v regionálnych, národných i svetových dejinách si prišli šiestaci, siedmaci, ôsmaci i deviataci. Otázky poriadne prevetrali priečinky s názvom „História“ a niektoré odpovede si vyžadovali maximálne sústredenie. Napriek množstvu i náročnosti učiva to žiaci zvládli veľmi pekne.

 

Na popredných miestach sa umiestnili títo žiaci:

 

 

kategória C:

1. miesto Miroslava Ondrejová

2. miesto Vladimír Pančišin

 

 

kategória D:

1. miesto Michal Židzik

2. miesto Emma Lukáčová

3.miesto Ľubomíra Galandová

 

 

kategória E:

1. miesto Stela Turiková

2. miesto Matúš Sudzina

 

 

kategória F:

1. miesto Matej Babinský

2. miesto Nina Mindová

3. miesto Laura Pľuchtová, Daniel Ivanič

 

Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa síl i trpezlivosti do ďalšieho učenia!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria