Dejepisná exkurzia

V skorých ranných hodinách sme sa 27. septembra vybrali na výlet do Bratislavy, na ktorý sme sa všetci neskutočne tešili.

 

V autobuse bola úžasná atmosféra, a preto sme niektorí počas celej cesty ani oka nezažmúrili. Cestou sme mali zopár zastávok. Videli sme naše krásne Tatry a navštívili tiež rozprávkové mesto Habakuky. „Konečne sme tu!“ vykríkli všetci, keď sme okolo jedenástej hodiny dorazili do Bratislavy. Navštívili sme množstvo historických pamiatok, prechádzali sa Starým Mestom a vdychovali starobylú atmosféru nášho hlavného mesta. Po zaujímavom dni sme sa ubytovali v hoteli.  Aj sme sa snažili byť tichučko, no nie vždy nám naše predsavzatia vyšli úplne J… Na druhý deň po raňajkách sme ihneď vyrazili do Viedne. Neobišla nás ani colná prehliadka…prekvapko, ale dopadlo to dobre. Vo Viedni nás veľmi zaujala návšteva zámočku Schönbrunn s pani sprievodkyňou. Obdivovali sme skvostné budovy, múzeá a pamiatky. Už z diaľky sa vypínal unikátny Dóm sv. Štefana, kde sme mali aj krátky rozchod na občerstvenie či nákup suvenírov. Plní dobrej energie, keďže sme cestou domov po celý čas spievali, sme docestovali tesne po polnoci domov…

 

Máme mnoho krásnych spomienok a tiež množstvo fotiek, ktoré nám tieto spoločné chvíle budú ešte dlho pripomínať. Na záver by sme chceli poďakovať našim učiteľom, ktorí to s nami vydržali… aj keď sme boli vždy slušníJ… ĎAKUJEME!

 

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Rada školy 2020
Vážení rodičia, rada školy  je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje verejné záujmy a záujmy žiakov, rodičov, pedagogických zamestnancov a ostatných zamestnancov školy v oblasti výchovy a vzdelávania.
Fotogaléria