Deň športu

Každoročne sa začiatkom školského roka organizuje v našej škole  Deň športu. Tohto roku sa Deň športu uskutočnil v piatok 16. septembra.

 

Za krásneho, takmer letného počasia sa športovalo a súťažilo v celom areáli našej školy. Súťaže vo vybíjanej a florbale dievčat prebiehali v našej krásnej, zrekonštruovanej telocvični. Ostatné súťaže sa konali na školskom dvore, multifunkčnom ihrisku a atletickej tartanovej dráhe. Žiaci súťažili v atletických disciplínach v behu na 60 m, v skoku do diaľky a štafetovom behu. Okrem spomínaných súťaží vo vybíjanej a florbale sa uskutočnil turnaj v malom futbale mladších a starších žiakov. Žiaci so športovým zápalom zabojovali aj v netradičných športových disciplínach, a to: rope skipping/preskok cez švihadlo/, cvičenie s kruhom, netradičná skokanská štafeta a žonglovanie s loptou.

 

Deň športu sa skutočne vydaril. Veľká vďaka patrí nielen všetkým zúčastneným žiakom, ktorí športovali, ale aj tým, ktorí vehementne povzbudzovali a fandili. Poďakovanie patrí aj učiteľom – tí rozhodovali v duchu fair – play a napomáhali úspešnému priebehu športových súťaží.

 

Výsledky dňa športu

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Švermovčatá za kultúrou …
divadlo
Naši najmenší Švermováci sa v nedeľu 17.3.2019 spolu so svojimi vychovávateľkami rozhodli navštíviť divadelné predstavenie Ronja,
Návšteva poslanca NRSR
stretnutie
V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy poslanca Národnej rady SR Branislava Grohlinga,
Fotogaléria