Exkurzia polície v Uliči

V piatok 31.mája sa žiaci 5.B a 5.C  vybrali spolu so svojimi  triednymi učiteľmi Mgr. Františkom Katunincom a PaedDr. Mariannou Coganovou na celodenný výlet do obce Ulič. Tam si v úvodnej časti prezreli miniatúry historických drevených kostolíkov, po prehliadke ktorých nasledovala exkurzia Oddelenia hraničnej a cudzineckej polície. Deti spoznali milých policajtov, ktorí im predviedli svoju prácu so zbraňou, psom, ale aj rýchle presuny v rámci záťahu na služobných autách a štvorkolkách.

Po prehliadke žiaci využili príjemné teplé počasie a strávili poobede v prírode, blízko obecného rybníka a futbalového ihriska, kde sa zabavili, zašportovali a „podebatili“ pri opekačke. Všetci si odnášali domov veľmi dobré dojmy a pocity, zážitky i spomienky.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Kráľovná na Dunaji
budpest
2. a 3. októbra 2019 naši siedmaci a ôsmaci navštívili počas dejepisnej exkurzie hlavné a zároveň najväčšie mesto Maďarska.
Plavecký výcvik 6.roč.
plav
Plavecký výcvik pre žiakov 6. ročníka sa konal v dňoch 24.9. – 4.10.2019 v rozsahu 16 hodín v humenskej plavárni.
Fotogaléria