Exkurzia v tech. múzeu

Logické hlavolamy, fyzikálne experimenty a zákony – to všetko a ešte oveľa viac si mohli žiaci 8.ročníka vyskúšať v rámci exkurzie vo Vedecko-technickom múzeu v Košiciach, ktorá sa uskutočnila posledný februárový deň.

Všetci zúčastnení si hravou a zážitkovou formou overili a prehĺbili svoje vedomosti z oblasti matematiky, fyziky a techniky prostredníctvom jednotlivých exponátov, ktorých sa mohli dotýkať, skúšať, prezerať a tým si precvičiť zručnosti i schopnosti na základe pripraveného návodu.

Bola to veľmi vydarená akcia, čoho dôkazom nie sú len fotografie z danej akcie, ale aj zaujímavé postrehy a veselé úsmevy, ktoré mali žiaci na tvári po ukončení exkurzie.