Exkurzia v tech. múzeu

Logické hlavolamy, fyzikálne experimenty a zákony – to všetko a ešte oveľa viac si mohli žiaci 8.ročníka vyskúšať v rámci exkurzie vo Vedecko-technickom múzeu v Košiciach, ktorá sa uskutočnila posledný februárový deň.

 

Všetci zúčastnení si hravou a zážitkovou formou overili a prehĺbili svoje vedomosti z oblasti matematiky, fyziky a techniky prostredníctvom jednotlivých exponátov, ktorých sa mohli dotýkať, skúšať, prezerať a tým si precvičiť zručnosti i schopnosti na základe pripraveného návodu.

 

Bola to veľmi vydarená akcia, čoho dôkazom nie sú len fotografie z danej akcie, ale aj zaujímavé postrehy a veselé úsmevy, ktoré mali žiaci na tvári po ukončení exkurzie.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Šk. kolo pytagoriády
pyt
Šikovní švermováci si to 12. a 13. decembra 2018 v škole namierili najskôr do školskej jedálne,
Fotogaléria