Florbal dievčat

ZŠ Laborecká 3. mája 2019 usporiadala okresné kolo vo florbale dievčat. Dievčenských florbalových zápasov sa zúčastnili štyri školy. Naše dievčence bojovali ako levice. Predviedli skutočnú tímovú prácu a s hokejkami narábali ako profesionálky. Podarilo sa im zvíťaziť nad dievčatami zo ZŠ Laborecká, no so ZŠ a MŠ Košarovce a ZŠ Ohradzany prehrali len o jediný gól.

Bojovnosť a vytrvalosť našim florbalistkám nemožno uprieť, no vo florbale majú rozhodujúce miesto góly. Nakoniec sa naše družstvo umiestnilo na peknom 3. mieste.

Dievčatám blahoželáme a prajeme im udržať si športového ducha i naďalej. Naše poďakovanie patrí aj pani zástupkyni Mgr. I. Belejovej, ktorá sa našim šikovným športovkyniam neúnavne venovala.

florbal