Florbal nás bavil

Florbal začal v našej škole posledné roky prekvitať. V apríli si prvýkrát vo florbale zmerali svoje sily aj naši mladší žiaci Švermováci a strávili tak nezabudnuteľné športové popoludnie. Turnaja sa zúčastnili žiaci 4. ročníka. Bojovali do poslednej minúty a neodradil ich žiaden gól. Vynikajúci tímový duch, obetavosť, odhodlanosť, bojovnosť aj herné majstrovstvo nakoniec prinieslo úspech žiakom 4.C triedy. A výsledky turnaja?

 
1. miesto 4.C
2. miesto 4.A
3. miesto 4.B

 
Všetci žiaci boli odmenení diplomom, medailou a sladkou odmenou.
Žiakom prajeme veľa športových úspechov a zdravé športové nasadenie aj v ďalších športových súťažiach.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria