Florbal nás bavil

Florbal začal v našej škole posledné roky prekvitať. V apríli si prvýkrát vo florbale zmerali svoje sily aj naši mladší žiaci Švermováci a strávili tak nezabudnuteľné športové popoludnie. Turnaja sa zúčastnili žiaci 4. ročníka. Bojovali do poslednej minúty a neodradil ich žiaden gól. Vynikajúci tímový duch, obetavosť, odhodlanosť, bojovnosť aj herné majstrovstvo nakoniec prinieslo úspech žiakom 4.C triedy. A výsledky turnaja?

1. miesto 4.C
2. miesto 4.A
3. miesto 4.B

Všetci žiaci boli odmenení diplomom, medailou a sladkou odmenou.
Žiakom prajeme veľa športových úspechov a zdravé športové nasadenie aj v ďalších športových súťažiach.