Florbal – okr. kolo

Dňa 25.4.2019 sa uskutočnilo v telocvični na ZŠ Laborecká okresné kolo vo florbale starších žiakov. Turnaja sa zúčastnilo šesť základných škôl humenského okresu. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Naši chlapci v skupine porazili ZŠ SNP 4:0 a ZŠ Hrnčiarska 2:0 a stali sa víťazmi skupiny. O prvé miesto na turnaji sme sa stretli so ZŠ Košarovce, ktorú sme vo výbornom zápase zdolali 2:1 a stali sa majstrami okresu a postúpili na krajské kolo do Prešova, ktoré sa uskutoční 15.5.2019.

 

Chlapci srdečne gratulujeme !!!

 

Ďalšie články
Viacboj všestrannosti
viacboj
S prvým čerstvo napadaným snehom si naši žiaci prvého až štvrtého ročníka smelo vykračovali mestom na ZŠ Dargovských hrdinov.
Adventný kalendár
ikebany
Advent je čarovným obdobím príchodu najkrajších sviatkov v roku - Vianoc.
Fotogaléria