Florbalová liga D

Našou tradíciou je každý rok florbalový turnaj. Tento školský rok to nebolo inak. V druhej polovici marca sa dievčatá druhého stupňa stretli na našej florbalovej lige. V jednej kategórii si zmerali sily piatačky a šiestačky, v druhej kategórii zasa siedmačky a ôsmačky. Všetky sa snažili hrať čo najlepšie. Dali do toho rozvahu, chuť, súťaživosť i emócie a užili si turnajovú atmosféru. V dôsledku ich šikovnosti a zručnosti skončili niektoré góly v bráne,  iné tam padli  vďaka šťastiu. Napriek tomu každý gól znamenal radosť a ďalší krôčik k víťazstvu. Víťazmi mohli byť iba niektorí, a tak medzi mladšími žiačkami získali 1.miesto dievčatá z 5.B a u starších žiačok získali prvenstvo športovkyne zo 7.C. Srdečne gratulujeme a veríme, že budúci školský rok sa zapoja aj ďalší fanúšikovia či nadšenci tohto športu.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Štúrov Zvolen
zvolen
V roku 2019 si pripomíname 204. výročie narodenia jednej z najvýznamnejších osobností slovenského národa, kodifikátora spisovnej slovenčiny, jazykovedca, filozofa, pedagóga a politika, Ľudovíta Štúra.
Náš Deň Zeme
denzeme
I keď je Deň Zeme oficiálne stanovený na 22.apríla, my-Švermováci sme si tento deň pripomenuli už 17.apríla.
Fotogaléria