Florbalová liga D

Našou tradíciou je každý rok florbalový turnaj. Tento školský rok to nebolo inak. V druhej polovici marca sa dievčatá druhého stupňa stretli na našej florbalovej lige. V jednej kategórii si zmerali sily piatačky a šiestačky, v druhej kategórii zasa siedmačky a ôsmačky. Všetky sa snažili hrať čo najlepšie. Dali do toho rozvahu, chuť, súťaživosť i emócie a užili si turnajovú atmosféru. V dôsledku ich šikovnosti a zručnosti skončili niektoré góly v bráne,  iné tam padli  vďaka šťastiu. Napriek tomu každý gól znamenal radosť a ďalší krôčik k víťazstvu. Víťazmi mohli byť iba niektorí, a tak medzi mladšími žiačkami získali 1.miesto dievčatá z 5.B a u starších žiačok získali prvenstvo športovkyne zo 7.C. Srdečne gratulujeme a veríme, že budúci školský rok sa zapoja aj ďalší fanúšikovia či nadšenci tohto športu.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Šk. kolo pytagoriády
pyt
Šikovní švermováci si to 12. a 13. decembra 2018 v škole namierili najskôr do školskej jedálne,
Fotogaléria