Florbalový turnaj

Mesiac marec už tradične patrí našej florbalovej lige. Aj tento školský rok sa do nej zapojili staršie i mladšie žiačky. V prvej kategórii si zahrali siedmačky a ôsmačky, v druhej kategórii to boli dievčatá piateho i šiesteho ročníka. Napriek tomu, že všetky hrali dravo a energicky, turnajovú atmosféru prežívali veľmi emotívne. V ich očiach bolo vidieť radosť i smútok, očakávanie i napätie, ba dokonca aj malú dávku športovej agresivity. Niektoré zápasy boli ukážkou krásnej techniky s florbalovou hokejkou a iné zasa pripomínali hodinu zdokonaľovania sa. Žiačky sa však z florbalového turnaja veľmi tešili a aj keď zápas nevyhrali, povzbudzovali ostatné šikovnejšie družstvá. Víťazkami sa napokon stali dievčatá z 8.B triedy v kategórii starších žiačok a Švermováčky z 5.B triedy získali prvenstvo v kategórii mladších žiačok. Srdečne gratulujeme a veríme, že aj ďalšie roky bude záujem o tento veľmi populárny šport.

 

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria