Futbalový turnaj

Ani krásna slnečná sobota neodradila našich druhákov, aby sa zúčastnili oblastného futbalového turnaja. 13.október našim chalanom teda prial, trinástka bola pre nich určite šťastným číslom.  Na turnaji bolo päť družstiev z humenských základných škôl. Turnaj sa realizoval podľa pravidiel sálového futbalu.  Našich desať druhákov hralo so 100% nasadením a energiou. Do zápasov dali všetko, veď vedeli, že reprezentujú svoju najlepšiu školu. A tak nakoniec v piatich zápasoch, ktoré vôbec neboli ľahké, získali dostatočný počet bodov na fantastické prvé miesto. Zaslúžili si tak pohár víťaza Podvihorlatských novín.

Správnosť výsledkov, oficiálnych trénerov a plynulý priebeh zabezpečil oblastný futbalový zväz Humenné v spolupráci s redakciou Podvihorlatských novín Humenné.  Tešíme sa na ďalšiu súťaž, kde si budeme opäť môcť zmerať svoje futbalové schopnosti. Futbalu zdar!