Hrnček medu

Dňa 12.12.2018 sa na Základnej škole Jána Švermu konalo školské kolo súťaže Hrnček medu pod vedením Mgr. Viktórie Babjakovej.

Žiaci 6.ročníka Barbora Bačovčinová, Nina Bačovčinová, Samuel Kuľha, Alžbeta Kuľhová, a Luca Andrea Zanini súťažili v troch súťažných disciplínach: vedomostný test, poznávanie rastlín a živočíchov, vyplňovanie tajničky. Celú atmosféru tohto dňa dopĺňali nesúťažné disciplíny, v ktorých si súťažiaci vyskúšali prenášanie peľu včelím tancom.

Umiestnenie si napokon vybojovali: 3.miesto s 52 bodmi Luca Andrea Zanini z triedy 6.A, 2.miesto s 53 bodmi Alžbetka Kuľhová z triedy 6.C a 1.miesto s 57 bodmi Barborka Bačovčinová z triedy 6.A.

Zúčastneným ďakujeme, výhercom blahoželáme a tešíme sa na ďalší úspešný rok.