Hurááá, prázdniny!

Tieto jarné prázdniny tridsať detí našej školy trávilo na Zemplínskej Šírave. Niektorí si chceli  vyskúšať, či dokážu vydržať sami päť dní  bez rodičov, iní chceli šantiť, zabávať sa, zažiť nové dobrodružstvá.

A naozaj sa oplatilo. Na každý deň pedagogickí zamestnanci pripravili zaujímavý program. Počas pobytu si deti vyskúšali jazdu na koni v sprievode  jazdcov z hipocentra Vinné. Svoju odvahu ukázali aj pri plávaní,  šmýkaní sa  v bazénoch termálneho parku i na detskom ihrisku Káčerovo v Michalovciach. Deti na zdravotných vychádzkach spoznávali okolie a zvyšovali svoju obratnosť na preliezačkách, hojdačkách ihriska. V popoludňajších hodinách si deti vyskúšali hru bowling a biliárd, pripravili darček pre blízkych servítkovou technikou a korálkovaním. Najviac sa však tešili na posledný večer, keďže bola očakávaná pyžamová párty s veľkým vyhodnotením toho naj.

Deti si z pobytu odniesli nielen hmotné darčeky, ale hlavne kopu zážitkov a krásnych spomienok. Hurá, prázdniny…

jarne_prazdniny_056