Ping – poooooong…

Ideme hrať ping – poooooong…“

 

Pri príležitosti Svetového dňa stolného tenisu  sa aj naša škola zapojila do „ping-pongových“ osláv. Od 1. – 5. apríla 2019 sa naši žiaci i učitelia dopoludnia i popoludní v ŠKD na malú chvíľu stávali stolnotenisovými hráčmi a vyskúšali si, ako sa asi cítia profesionálni športovci. Nám, pravdaže, nešlo o profesionálne výkony, ale práve naopak. Silnejší povzbudzoval a učil slabšieho, rovnocenní konkurenti si zase neostali nič dlžní.

 

Krásna myšlienka, aby sa mladí venovali športu s radosťou, sa v našej škole stretla s pozitívnou odozvou. Záujem o tento šport vzrástol a čoraz častejšie sa ozýva zvuk odrazenej loptičky. A bonus? Každý žiak si odniesol  vkusný a moderný náramok.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Kráľovná na Dunaji
budpest
2. a 3. októbra 2019 naši siedmaci a ôsmaci navštívili počas dejepisnej exkurzie hlavné a zároveň najväčšie mesto Maďarska.
Plavecký výcvik 6.roč.
plav
Plavecký výcvik pre žiakov 6. ročníka sa konal v dňoch 24.9. – 4.10.2019 v rozsahu 16 hodín v humenskej plavárni.
Fotogaléria