Jarný tábor

Kvalitne strávený čas s deťmi je pre duševný vývoj a výchovu veľmi dôležitý. Pokiaľ dieťa už nie je batoľa, nepotrebuje byť s rodičom dvadsaťštyri hodín denne. Naopak, potrebuje aj svojich rovesníkov, kamarátov, s ktorými možno vyvedie nejakú hlúposť, ale aj to patrí k detstvu a dozrievaniu. A hlavne potrebuje veľa inšpiratívnych podnetov, v rámci ktorých sa zabaví, možno aj niečo naučí a zistí, čo ho baví a čo nie. V tomto svetle vyzerá jarný detský tábor ako naozaj dobré riešenie pre všetkých zainteresovaných. Deti sú ako na dovolenke a pre rodičov je to oddych. Stačí vybrať ten správny pobyt a okrem záruky vyváženej stravy bude postarané i o zábavu.

                                                                                       

Náš školský klub detí už po piatykrát zorganizoval jarný detský tábor pre deti navštevujúce ŠKD. Tento rok sa pobytu zúčastnilo 28 detí, ktoré prázdniny strávili na Slnečnom Majeri pri Bardejove. Počas pobytu si vyskúšali jazdu na koni, na farme majera uvideli množstvo domácich zvierat, ktoré niektorí poznajú iba zo ZOO. Každý deň svoje zdravie utužovali prechádzkami v prírode a šantením v bazéne. Veľkým zážitkom pre deti bol aj výlet do starobylého mesta, akým Bardejov nepochybne je. Svoju fantáziu využili na tvorivých dielňach i pri spoločných hrách.

 

Veríme, že deťom sa pobyt v Stebnickej Hute páčil a už teraz sa tešia na ďalšie prázdniny.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Fotogaléria