JUNIÁDA

Dňa 22.6.2018 sa v priestoroch ZŠ Kudlovská uskutočnil prvý ročník súťaže v speve ľudových piesní pod názvom Juniáda – 1. humenská karička. Naše dve štvorčlenné spevácke skupiny v zložení:

Miroslava Chomová   8.B                                     Džubárová Tamara    2.C

Krídlová Zuzana          6.C                                      Šepeľová Kristína      2. A

Lacová Viktória           7.C                                      Sotáková   Sophia      3.C

Balážová  Michaela    6.B                                     Onderišinová Eva      3.C

úspešne reprezentovali školu a vyspievali si prvé miesta. Program bol veľmi pestrý a nechýbala aj diskotéka so skupinou Mafia Corner, vystúpenie FS Chemlon a nakoniec nácvik východniarskej karičky. Dievčatám srdečne gratulujeme a prajeme veľa speváckych úspechov.