Karneval žiakov 1. st.

Medzi najobľúbenejšie udalosti v našej škole patrí karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ, ktorý sa  tradične koná vo fašiangovom období. Ten tohtoročný sa uskutočnil 18. februára. V telocvični školy sme privítali animačný tím M21 a zábava mohla začať.

.

270 žiakov v maskách si so svojimi spolužiakmi a triednymi učiteľmi užívalo pravú karnevalovú atmosféru. Hudba, tanec, pestré súťaže a aktivity rozpútali spontánnu zábavu. Radosť a dobrá nálada bola najlepšou odmenou pre všetkých. My, učitelia, sme sa tešili z toho, že naši malí drobci sú šikovní nielen pri plnení si školských povinností, ale že sa vedia aj dobre zabaviť. Deti sme potešili sladkými odmenami a drobnými pozornosťami.

.

O svoje zážitky sme sa podelili, preto neváhajte navštíviť našu fotogalériu.

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria