Karneval žiakov 1. st.

Medzi najobľúbenejšie udalosti v našej škole patrí karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ, ktorý sa  tradične koná vo fašiangovom období. Ten tohtoročný sa uskutočnil 18. februára. V telocvični školy sme privítali animačný tím M21 a zábava mohla začať.

.

270 žiakov v maskách si so svojimi spolužiakmi a triednymi učiteľmi užívalo pravú karnevalovú atmosféru. Hudba, tanec, pestré súťaže a aktivity rozpútali spontánnu zábavu. Radosť a dobrá nálada bola najlepšou odmenou pre všetkých. My, učitelia, sme sa tešili z toho, že naši malí drobci sú šikovní nielen pri plnení si školských povinností, ale že sa vedia aj dobre zabaviť. Deti sme potešili sladkými odmenami a drobnými pozornosťami.

.

O svoje zážitky sme sa podelili, preto neváhajte navštíviť našu fotogalériu.

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria