Karneval

V období Fašiangov žije celý svet karnevalmi, tancom a zábavou. Inak to nebolo ani v našej škole. Siedmeho februára sme pre žiakov prvého stupňa zorganizovali karneval. Deti sa obliekli do rozmanitých masiek a karnevaloví škriatkovia im pomohli vyčariť veselú a tancom a zábavou naplnenú atmosféru. Po splnení zaujímavých súťaží a hier každá trieda získala balíček so sladkou odmenou. Škriatkovia pomohli aj pri losovaní lístkov z osudia tomboly. Mnohé masky odchádzali z karnevalu s peknou vecnou cenou.

Ďakujeme všetkým vyučujúcim a vychovávateľkám, ktoré pomohli pri organizácii tejto peknej akcie.