Knižná burza

Aj tento školský rok žiacky parlament zrealizoval v našej škole burzu použitých kníh – Dajme knihám druhú šancu. Mnohí naši Švermováci sa s radosťou zapojili, a tak urobili mnohým svojim kamarátom obrovskú radosť. Má kniha ležať doma bez povšimnutia na poličke? To určite nie! A tak každá jedna knižôčka dostala šancu získať nového majiteľa. Stála iba symbolické jedno euro.

 

Vďaka všetkým Vám, ktorí ste sa do našej burzy zapojili, a kúpili si hocijakú knihu, sme tento rok spoločne vyzbierali 204 eur. Krásna suma, čo poviete?

 

Tieto peniaze však nezostali bez povšimnutia, ale využili sa fantastickým spôsobom. Ako? No predsa znova knižne! Školská knižnica pre 1. aj pre 2. stupeň zakúpila niekoľko nových knižných titulov, ktoré budete mať k dispozícii už od budúceho školského roka. A netýka sa to len povinného čítania, to nám verte.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a „dočítania“!!!

 

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria