Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok

Tento humánny projekt sa začal ešte pred Vianocami, keď sme sa s deťmi v ŠKD rozhodli darovať lásku v podobe darčekov pre starých ľudí v domove dôchodcov. Do ozdobenej škatule od topánok deti nosili rôzne malé darčeky, ktorými ich mohli potešiť.

_

Táto darovaná láska na seba nenechala dlho čakať a vrátila sa späť k deťom. Jedna zo škatúľ doputovala aj k pani Bokočovej,  ktorá pôsobila v minulosti ako učiteľka v MŠ.  Náš darček ju dojal do takej miery, že považovala za povinnosť sa prísť osobne poďakovať. Pri tejto príležitosti tiež ocenila nápad, ochotu rodičov i pedagógov a taktiež nezabudla deti odmeniť sladkosťami a jabĺčkom.

_

Týmto sa chceme aj my zo srdca poďakovať deťom a rodičom, ktorí sa podieľali na realizácii tohto dobročinného projektu a darovali kúsok svojej lásky ľuďom, ktorí to potrebujú. Ďakujeme.

_

Fotogaléria

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria