Korčuliarsky výcvik

V dňoch 13.11. –  19. 11. 2019 sa žiaci 2. ročníka ZŠJŠ zúčastnili korčuliarskeho výcviku v priestoroch zimného štadióna  v Humennom.  Tréneri žiakov rozdelili do troch skupín, podľa úrovne korčuľovania.

Žiaci sa pod odborným vedením počas týchto dní naučili rôzne štýly a spôsoby korčuľovania. Korčuľovanie na ľadovej ploche bolo pre nich veľkou zábavou. Spájanie pohybu  a dobrej nálady každý deň žiakom vyčarilo úsmev na tvári.  Tento spôsob trávenia voľného času je  pre žiakov 1. stupňa veľmi prospešný a veríme, že nielen počas vyučovania sa žiaci budú venovať tomuto krásnemu zimnému športu, ale i vo svojom voľnom čase s rodičmi a kamarát mi. Na záver výcviku si žiaci domov odniesli nielen milé spomienky, ale i diplom malého korčuliara.