Kraj. kolo vo vybíjanej žiačok

Biť sa za Švermovku vieme a chceme,  preto sa vybiť určite nedáme… S takýmto obrovským nasadením šli naše žiačky 17. 5. 2019 na krajské kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ, ktoré organizovalo CVČ Dúha v Humennom.

 

Mestská športová hala praskala vo švíkoch, veď tohto podujatia sa zúčastnilo osem okresov z Prešovského kraja. Za naše mesto urputne bojovali víťazky okresného kola, teda naše žiačky. Celé družstvo v zložení žiačok Martina Adamčíková, Michaela Balažová, Annelise Barnová, Diana Dravecká, Sofia Fedáková, Karin Ferjaková, Patrícia Harviliková, Melisa Karoľová, Simona Macková, Laura Pľuchtová, Timea Tkáčová, Diana Tomčišáková a Petra Veliká nenechalo nič na náhodu. Poctivou prípravou vďaka pani zástupkyni Mgr. I. Belejovej  a taktiež aj s troškou šťastia sa podarilo dosiahnuť priečku najvyššiu.

 

Naše šikovné žiačky tak postupujú na Majstrovstvá Slovenska vo vybíjanej, ktoré ich čakajú v našom hlavnom meste už onedlho. Dievčence, srdečne blahoželáme k fantastickému úspechu a prajeme veľa úspechov v našej krásnej Bratislave. Držte sa!

 

Ďalšie články
Ocenenie najúspešnejších žiakov
ocenovanie
Dňa 15. novembra 2019 sa v humenskom kaštieli uskutočnilo slávnostné stretnutie najúspešnejších reprezentantov nášho mesta – žiakov základných škôl a ZUŠ.
Olympiáda zo SJL
sjl
V mesiaci november sa uskutočnilo aj školské kolo už 12. ročníka Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry.
Fotogaléria