Krajské kolo MO

Najvyšším kolom matematickej olympiády na základnej škole je krajské kolo v kategórii deviatakov. Aj tohto roku bol jedným z dvadsiatich postupujúcich náš  Samuel Koribanič, žiak 9.A. Po víťazstve v okresnom kole si 27. 3. 2018 v Prešove úspešne zmeral sily s ostatnými bystrými hlavičkami pri riešení štyroch matematických úloh a umiestnil sa na stupni víťazov na úžasnom druhom mieste.

 

K fantastickému úspechu mu srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu našej školy  a želáme veľa úspechov aj počas stredoškolských štúdií.

 

Taktiež našej poďakovanie patrí aj p. uč. RNDr. Anne Bočkayovej, ktorá sa Samkovi venuje už niekoľko rokov, podporuje a motivuje ho v jeho matematických výkonoch.

 

samo

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria