Ľahkoatletický trojboj

latDňa 17.6.2016  sa náš športový areál zaplnil deťmi zo školského klubu, ich rodičmi a rodinnými  príslušníkmi.  Pod slnečnou oblohou v príjemnej súťaživej atmosfére si svoje sily zmeralo 65 detí a 26 rodičov v nasledujúcich disciplínach:  beh na 60 metrov, skok do diaľky a hod kriketovou loptičkou. Ako to už na všetkých súťažiach chodí, víťazi boli odmenení medailami, diplomom a sladkou odmenou.

Tešíme sa, že sa táto akcia stala tradíciou v našej škole a že každým rokom môžeme privítať väčší počet súťažiacich z radov žiakov a rodičov.