Ľahkoatletický trojboj

latDňa 17.6.2016  sa náš športový areál zaplnil deťmi zo školského klubu, ich rodičmi a rodinnými  príslušníkmi.  Pod slnečnou oblohou v príjemnej súťaživej atmosfére si svoje sily zmeralo 65 detí a 26 rodičov v nasledujúcich disciplínach:  beh na 60 metrov, skok do diaľky a hod kriketovou loptičkou. Ako to už na všetkých súťažiach chodí, víťazi boli odmenení medailami, diplomom a sladkou odmenou.

 

Tešíme sa, že sa táto akcia stala tradíciou v našej škole a že každým rokom môžeme privítať väčší počet súťažiacich z radov žiakov a rodičov.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Šk. kolo pytagoriády
pyt
Šikovní švermováci si to 12. a 13. decembra 2018 v škole namierili najskôr do školskej jedálne,
Fotogaléria