Ľahkoatletický trojboj

Dňa 7.6.2019 sa náš športový areál zaplnil deťmi zo ŠKD, ich rodičmi a rodinnými príslušníkmi. Pod slnečnou oblohou a v príjemnej súťaživej atmosfére si všetci zmerali svoje sily v nasledujúcich disciplínach: beh na 60 metrov, skok do diaľky, deti v hode kriketovou loptičkou a dospelí vo vrhu guľou. Ako to už na všetkých súťažiach chodí, víťazi boli odmenení medailami, diplomom a sladkou odmenou.

Tešíme sa, že sa táto akcia stala tradíciou v našej škole a že každým rokom môžeme privítať viac súťažiacich z radov žiakov i rodičov.