Letný tábor 6. a 7. deň

Posledné dva dni v tábore, žiaci navštívili kino a pozreli si krásnu rozprávku MYŠKA PATTIE: NA VLNÁCH DOBRODRUŽSTVA. Pokračovali sme mnohými súťažami, kde deti museli využiť svoju rýchlosť, ale aj um. Stihli sme navštíviť aj našu humenskú hvezdáreň, kde sme sa dozvedeli, ktoré planéty sa nachádzajú v našej slnečnej sústave, no aj to, ako vyzerá na povrchu slnko. Čakali nás ešte posledné súťaže, aby sme mohli vyhodnotiť tohtoročných víťazov tábora. No nebojte sa, ocenený bol každý. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na našich futbalistov, ktorí súťažili vo svojom osobitnom turnaji. Na koniec, ako už býva tradíciou nás čakala naša obľúbená zmrzlina. Prajeme vám krásne leto a dúfame, že sa vám v našom tábore páčilo.

Ďalšie články
Žiacky parlament
1. stretnutie žiackeho parlamentu našich žiakov malo skutočne hojné obsadenie.
Biela pastelka
Bielu pastelku, verejnú zbierku pre nevidiacich a slabozrakých Slovenska, sme v našej škole úspešne zrealizovali aj tento rok.
Fotogaléria