Majstrovstvá SR v st. tenise

Majstrovstvá SR v stolnom tenise žiakov ZŠ v Šamoríne

Tento školský rok naši stolnotenisoví machri zakončili naozaj majstrovsky.

13. júna sa naši chlapci (Adam Marcinčák, Radoslav Pančišin, Michal Šalata 9.A) úspešne prebojovali z 1. miesta v skupine do finálových zápasov. Súťažili s hráčmi, ktorí už mali skúsenosti z rôznych celoslovenských súťaží. Naši chalani nenechali však nič na náhodu a výhrou nad žiakmi z Košíc sa prebojovali do finálového zápasu o 1. miesto. 14. 6. sa vo finále stretli s Nitrou, kde nakoniec skončili na fantastickom 2. mieste.

Chlapci svojou šikovnosťou, dlhoročnými skúsenosťami a chuťou zvíťaziť dosiahli veľký úspech, ktorým reprezentovali nielen našu ZŠ Jána Švermu, ale aj naše mesto Humenné.

Osobitne chceme poďakovať p. uč. Mgr. Nataši Kirňákovej, ktorá v nich objavila talent ešte na 1. stupni.

Chlapcom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov počas štúdia na strednej škole.