MAREC – MESIAC KNÍH

knihyV predposledný marcový deň všetky druhácke triedy navštívili Vihorlatskú knižnicu v Humennom. V rámci mesiaca kníh  sa druháci už druhýkrát zúčastnili  akcie, ktorú pripravujú pracovníčky Vihorlatskej knižnice. Mysleli sme si, že to bude opäť iba prerozprávaná rozprávka, ale boli sme milo prekvapení. Najprv nás teta  vyskúšala z toho, čo už  vieme  z minulého roka a potom sa pýtala na mená známych slovenských spisovateľov. Keďže čítame veľa, bola to pre nás hračka. A teta knihovníčka nás aj milo pochválila. So zatajeným dychom sme počúvali príbeh o Dokonalej Kláre a prelistovali  pár zaujímavých kníh. Tí, ktorí ešte nemali preukaz čitateľa, sa zapísali do knižnice a zobrali si domov knihu, ktorá ich zaujala.

 

Strávili sme s pani učiteľkami  zaujímavé dopoludnie a domov odchádzame plní dojmov a zážitkov.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Švermovčatá za kultúrou …
divadlo
Naši najmenší Švermováci sa v nedeľu 17.3.2019 spolu so svojimi vychovávateľkami rozhodli navštíviť divadelné predstavenie Ronja,
Návšteva poslanca NRSR
stretnutie
V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy poslanca Národnej rady SR Branislava Grohlinga,
Fotogaléria