MDD na Švermovke

Každoročne je na celom svete jeden deň, ktorý je venovaný deťom. Je to Medzinárodný deň detí. Ani my sme v našej škole na naše deťúrence nezabudli a vymenili sme učebnice a perá za športové aktivity a zábavu. Hneď zrána sa žiaci spolu s učiteľmi vo svojich triedach venovali rôznym hrám, tvorili plagáty s témou Dňa detí a tými  následne vyzdobili chodby našej školy.

Po krátkom občerstvení prevzali deti pani vychovávateľky,  ktoré pre nich na školskom ihrisku pripravili rôzne športové súťaže. Deti si tak upevnili tímového ducha a hlavne sa dobre zabavili… Rovnako veľkým prekvapením bol pre nich sladký balíček a farebná šiltovka.  Veríme, že 1. jún priniesol deťom nezabudnuteľné zážitky a už teraz sa tešia na nasledujúci  Medzinárodný deň detí.

Fotogaléria

Ďalšie články
Učíme sa s OZOBOTOM
Tento školský rok sme hodiny informatiky spestrili aj programovaním malého robota OZOBOTA.
Fotogaléria