GRAFITY ZŠ JŠ

grafitiMega super akciou žiackeho parlamentu ku koncu školského roka bola súťaž GRAFITY ZŠ JŠ. Podľa vašich slov, milí žiaci, to bola teda riadna pecka.  A nás to len teší, samozrejme. Do súťaže sa mohli zapojiť všetky triedy 7. – 9. ročníka. V prvej fáze triedy súťažili o najlepší umelecký návrh a potom už „len“ preniesť  svoje námety na garážové brány našej školy. A skutočne sa to vydarilo!

Námety žiakov boli fantastické, porota mala neľahkú úlohu. Napokon sa rozhodla takto: víťazmi sa stali všetky tri deviatacké triedy – 9.A, 9.B, 9.C!!!

Ich umelecké návrhy už môžete vidieť  na garážových bránach našej školy. Deviataci, ďakujeme, že aj týmto spôsobom zanecháte na seba pamiatku ešte skôr, ako opustíte brány našej školy.

Poďakovať sa chceme aj všetkým ostatným triednym kolektívom, ktoré sa do tejto súťaže zapojili – vaše práce sú skutočne krásne, prepracované a hlavne… pracovali ste na nich ako kolektív, partia, skupinka… nie jednotlivci… čo je úplne super. Znova ste dokázali, že Švermováci držia pokope…

A nezabúdame ani na Lukáša Karnaja z 8.A a Gaba Štetku z 9.A, ktorí to naše veľké „grafiťácke“ dielo sprejmi zvečnili… Ďakujeme, chalani.

Všetkým vám prajeme krásne leto…

 

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Fotogaléria