Mesto na dlani

mesto_na_dlaniTohtoroční siedmaci opätovne dokazujú, že nie sú žiadne „béčka“… Tentoraz nenašli súpera vo vedomostno-zábavnej súťaži „Mesto na dlani“. Žiaci si v štyroch súťažných kolách zmerali historické vedomosti o našom meste a jednoznačne svojich súperov prevýšili vo vedomostiach, všeobecnom rozhľade a všetko to znásobili svojou tvorivosťou a  kreatívnym duchom.

 

Naše historické esá – M. Ondrejová, Š. Sokolová (7.A), S. Diničová a S. Onderišin (7.C) nič nenechali na náhodu. Na dejepisnú súťaž pri príležitosti 71. výročia oslobodenia mesta Humenné sa zodpovedne pripravili, a tak 26. novembra nenašli premožiteľa.

 

Získali nádherné 1. miesto – obrovská gratulácia… Naše poďakovanie patrí aj p. uč.   Mgr. Jánovi Gibasovi za prípravu a správnu motiváciu svojich zverencov.

scan0024

ziaci1

 

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria