Mesto na dlani

mesto_na_dlaniTohtoroční siedmaci opätovne dokazujú, že nie sú žiadne „béčka“… Tentoraz nenašli súpera vo vedomostno-zábavnej súťaži „Mesto na dlani“. Žiaci si v štyroch súťažných kolách zmerali historické vedomosti o našom meste a jednoznačne svojich súperov prevýšili vo vedomostiach, všeobecnom rozhľade a všetko to znásobili svojou tvorivosťou a  kreatívnym duchom.

 

Naše historické esá – M. Ondrejová, Š. Sokolová (7.A), S. Diničová a S. Onderišin (7.C) nič nenechali na náhodu. Na dejepisnú súťaž pri príležitosti 71. výročia oslobodenia mesta Humenné sa zodpovedne pripravili, a tak 26. novembra nenašli premožiteľa.

 

Získali nádherné 1. miesto – obrovská gratulácia… Naše poďakovanie patrí aj p. uč.   Mgr. Jánovi Gibasovi za prípravu a správnu motiváciu svojich zverencov.

scan0024

ziaci1

 

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria