Mikulášsky stolno. turnaj

Už tradičný školský stolnotenisový turnaj  tento rok pozýval priaznivcov pod názvom MIKULÁŠSKY STOLNOTENISOVÝ TURNAJ. Uskutočnil sa 3.decembra, a to je čas, keď sa Mikuláš približuje k deťom a vnáša sviatočnú atmosféru aj do škôl, čoho dôkazom boli mikulášske balíčky pre každého, kto si prišiel zahrať. Zúčastnilo sa ho 21 žiakov. Súťažilo sa formou pavúka až do štvrťfinále a potom štyria najlepší bojovali každý s každým. Dievčatá hrali v skupine medzi sebou (bolo ich 5).

 

A toto sú výsledky:

 

DIEVČATÁ :

 

1. Soňa ĎURAŠKOVÁ 6.A

2. Vanesa ŠKUTOVÁ 4.D

3. Ema MARCINČÁKOVÁ  4.A

 

CHLAPCI :

 

1. Michal ŠALATA 7.A

2. Adam MARCINČÁK 7.A

3. Radoslav PANČIŠIN 7.A

4. Marek BENEJ 3.C (najmladší súťažiaci)

 

Prežite krásny vianočný čas a o rok DOPINGPONGOVANIA.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria