Mladý filmový tvorca

To, že úspech neprichádza sám, ale treba sa oň aktívne pokúšať, dokázal aj žiak 4.C triedy – Teo Firda, ktorý sa zapojil do celoslovenskej súťaže  Mladý filmový tvorca.  Na veľké potešenie všetkých      v nej dosiahol nádherný výsledok. V 1. kategórii mladších žiakov získal 1.miesto,  za čo mu bol udelený diplom, ale určite potešila aj hodnotná cena, ktorá toto ocenenie sprevádzala.

 

Do ďalšej tvorivej práce prajeme veľa energie a tešíme sa na nové filmárske úspechy!

 

Teo_Firda_2

Ďalšie články
Ocenenie najúspešnejších žiakov
ocenovanie
Dňa 15. novembra 2019 sa v humenskom kaštieli uskutočnilo slávnostné stretnutie najúspešnejších reprezentantov nášho mesta – žiakov základných škôl a ZUŠ.
Olympiáda zo SJL
sjl
V mesiaci november sa uskutočnilo aj školské kolo už 12. ročníka Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry.
Fotogaléria