Mladý filmový tvorca

To, že úspech neprichádza sám, ale treba sa oň aktívne pokúšať, dokázal aj žiak 4.C triedy – Teo Firda, ktorý sa zapojil do celoslovenskej súťaže  Mladý filmový tvorca.  Na veľké potešenie všetkých      v nej dosiahol nádherný výsledok. V 1. kategórii mladších žiakov získal 1.miesto,  za čo mu bol udelený diplom, ale určite potešila aj hodnotná cena, ktorá toto ocenenie sprevádzala.

Do ďalšej tvorivej práce prajeme veľa energie a tešíme sa na nové filmárske úspechy!

Teo_Firda_2