Mladý filmový tvorca

To, že úspech neprichádza sám, ale treba sa oň aktívne pokúšať, dokázal aj žiak 4.C triedy – Teo Firda, ktorý sa zapojil do celoslovenskej súťaže  Mladý filmový tvorca.  Na veľké potešenie všetkých      v nej dosiahol nádherný výsledok. V 1. kategórii mladších žiakov získal 1.miesto,  za čo mu bol udelený diplom, ale určite potešila aj hodnotná cena, ktorá toto ocenenie sprevádzala.

 

Do ďalšej tvorivej práce prajeme veľa energie a tešíme sa na nové filmárske úspechy!

 

Teo_Firda_2

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria