Month of reading

V rámci mesiaca kníh sme aj my angličtinári vymysleli niečo, čím by sme sa zabavili a zistili, ako dobre poznáme anglické a americké rozprávky a príbehy. Dňa 21.3.2017 sme sa zišli v 6.B triede a súťažili v rôznych disciplínach. Spájali sme autorov s názvami ich diel a ilustráciami z kníh alebo filmov. Spojiť začiatky a konce rozprávok tiež nebol pre našich žiakov problém. Snažili sme sa čo najrýchlejšie poskladať obrázkové a slovné puzzle, dávali sme príbeh do správnej dejovej postupnosti či pracovali na pracovných listoch…

 

Po záverečnom spočítaní bodov boli výsledky nasledovné:

 

1.miesto 6.C trieda v zložení: Kristína Ondisková, Viktória Lacová, Lucia Soňa Dolobáčová, Samuel Ďuraško

 

2.miesto 6.A trieda v zložení: Gabriel Karpeľ, Simona Cenknerová, Viktor Nemjo, Timotej Liška

 

3.miesto 6.B trieda v zložení: Tamara Holubová, Olívia Němcová, Nela Tamara Todáková

 

Všetkým srdečne blahoželáme a dúfame, že spoločne so svojimi vyučujúcimi anglického jazyka prežili príjemné popoludňajšie chvíle.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Olympiáda v ANJ
ANJ
Šikovní angličtinári nám veru pripravili pekné mikulášske prekvapenie.
Fotogaléria