My name is Stephanie

Anglická lektorka na našej škole

„Hello, my name is Stephanie.“ Takto sa žiakom 6., 7., 9. ročníka v piatok 26.2. predstavila anglická lektorka pochádzajúca z anglického mesta Plymouth. Počiatočné prekvapenie, ostych z komunikácie vystriedalo nadšenie z niečoho nového. Žiaci sa presvedčili na vlastnej koži, že poctivé učenie sa anglických slovíčok, gramatických javov, reálií anglicky hovoriacich krajín, nácvik komunikačných situácií prinieslo ovocie v podobe víťazstiev v zaujímavých súťažiach a zábavných aktivitách, ktoré pre nich Stephanie vyťahovala ako z rukáva. Žiakov si ihneď získala svojou bezprostrednosťou a  kreativitou. Potvrdila im domnienku, že učiť sa cudzí jazyk má zmysel. Mladá učiteľka a cestovateľka už vystriedala školské prostredie v Číne, Taliansku, Španielsku, Čechách, na Ukrajine. Leto trávi v rodnej krajine vyučovaním detí cudzincov žijúcich v Anglicku. S nami zakúsila prostredie slovenskej školy, spestrila nám celé vyučovanie a obohatila nás podnetnými nápadmi. Keďže sa jej naša krajina veľmi páči a chutia jej aj slovenské jedlá, možeme tajne dúfať, že ju k nám jej túlavé topánky dovedú zas.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria